قرص های همه منظوره Z3 محصول کمپانی Benco Dental:

گفته می شود این تبلت ها، امن ترین و راحت ترین روش تمیز کردن ابزار در بین دستگاه های اولتراسونیک محسوب می شود. آنها به هیچ میکس یا اندازه گیری نیاز ندارند و به سادگی می توان یک قرص را با یک گالن آب مخلوط نمود و همه چیز را برای تمیزکردن مهیا می کنند!

تمیزکننده اولتراسونیک Purit Clean-it محصول کمپانی Biotrol:

این محصول، یک تمیزکننده اولتراسونیک زیست فروپاش است که با فرمولاسیون non-ionic surfactants می تواند به خوبی ابزار را پاکسازی نماید.

تمیزکننده اولتراسونیک Tri-Clean محصول کمپانی BrandMax:

نسل قدرتمند اولتراسونیک که با همراهی تمیزکننده های آنزیمی سه گانه، به افزایش طول عمر ابزار کمک می کند و به خوبی از گسترش عفونت ها جلوگیری به عمل می آورد. این دستگاه ها در سایزها مدل های مختلف از 4 تا 20 لیتری در دسترس هستند و به تازگی، یک مدل 19 لتری با عمق 8 اینچ به مدل های قبلی اضافه شده است.

تمیزکننده اولتراسونیک BioSonic UC300/UC300R محصول کمپانی Coltene/Whaledent Inc.:

دستگاهی که با تجهیز به 3 گالن، بسیار کارا به نظر می آید و بسکت های چندگانه به همراه جداکننده های جالب و قفسه های جادار، انعطاف پذیری بی همتایی را به آن بخشیده است. طراحی منحصربفرد لبه ها و سرپوش، به کاهش هرچه بیشتر صداهای تولیدی منجر شده و محدودیت های بسیاری را برای ورود آلودگی ها به محفظه ایجاد نموده است.

تمیزکننده اولتراسونیک Resurge محصول کمپانی Dentsply Sirona:

یکی از جدیدترین اعضای خانواده اولتراسونیک ها، که با ترکیب دو فاکتور سهولت و قدرت، یک عملکرد فوق العاده را از خود به نمایش می گذارد. طراحی low-profile به سهولت هرچه بیشتر بارگیری و تخلیه دستگاه کمک می نماید و آپشن های منعطف بارگیری، به مذاق کاربر خوشایند خواهد آمد.

سیستم مدیریت ابزار Hu-Friedy محصول کمپانی Hu-Friedy:

این سیستم، از طریق دسته بندی و سازماندهی اینسترومنت ها، در زمان کاربر صرفه جویی قابل ملاحظه ای به عمل می آورند. در این پروسه، اینسترومنت ها مستقیما در شستشو دهنده های اولتراسونیک و استریلیزه کننده ها قرار می گیرند و گفته می شود که با کاهش دخالت دست، ریسک آسیب های جدی را کاهش می برد.

تمیزکننده اولتراسونیک Quantrex محصول کمپانی L&R:

سه شاخصه تطبیق پذیری، دوام و نتایج دقیق، از دستاوردهای این دستگاه به شمار می آید. همچنین تولید سروصدای کم و تنوع سایز آن را برای کاربردهای مختلفی سازگار و کارامد  ساخته و ارائه ان در اکسسوری های کامل، به تکمیل کاربردهای آن در رفع نیازهای کاربر افزوده است.

سیستم ردیاب LM محصول کمپانی LM-Dental:

این سیستم، یک سیستم نظارتی است که از تکنولوژی RFID بهره می برد. اینسترومنت ها، هندپیس  ها، فیلینگ ها و سایر محصولات، در کسری از ثانیه خوانده و ردیابی می شوند. ردیابی خودکار، مستند سازی پرونده های کنترل عفونت می تواند به کارکنان اجازه دهد موثرتر عمل کرده و تمرکز خود را روی بیماران بیشتر نمایند.

راهکار سازماندهی Midmark محصول کمپانی Midmark:

این کمپانی آمریکایی اخیراً راهکاری ارائه داده که به دندانپزشکان کمک می کند مطابق دستورالعمل های CDC (مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی) عمل کرده و به صورت مدون، ابزار استریل را از غیراستریل تفکیک نمایند. استریلیزرهای Midmark  با هدف کسب قابلیت اطمینان، عملکرد و سادگی استفاده از بارگیری های ساده و تک مرحله ای و خشک کردن های خودکار طراحی شده است.

کست های استریل Nordent محصول کمپانی Nordent :

این کست ها از فولاد ضدزنگ ساخته شده اند و به همین دلیل دارای مقاومت و دوام بالا هستند. طراحی شیشه ای بدنه با پوششی حاصل از تکنولوژی الکتروپولیش، مقاومت بالایی را در برابر انواع لکه ها به آن می دهد و سرعت عمل زیادی را به کاربر می بخشد.


کست های Fliptop محصول کمپانی Paradise Dental Technologies:

شاخصه های کیفیت، ارگونومی، قدرت سازماندهی و مدیریت آسان عفونت، از ویژگی های بارز این کست ها به شمار می رود. فولاد ضدزنگ و لولای دولایه تفلون، ساختار بدنه را منحصربفرد نموده و طراحی ویژه درب آن، جهت فرآیند استریلیزاسیون بسیار ایده آل و بهینه به نظر می رسد.


یونیت اولتراسونیک Easyclean محصول کمپانی Renfert :

این یونیت بر پایه آخرین تکنولوژی های پیشرفته طراحی شده تا فرآیند استریلیزاسیونی آسان، باکیفیت و ایمن فراهم آورد. این محصول با توزیع بهینه حرارت، قابلیت تنظیم دما و طول عمری بالا، در رده محصولات محبوب بازار به شمار می رود.

اتوکلاو BRAVO محصول کمپانی SciCan:

اتوکلاو کلاس B براوو، مجهز به عملیات وکیوم دوگانه pre-vac (برای تخلیه هوا) و post-vac (برای اطمینان از فرآیند خشک کردن) چرخه استریلیزاسیونی موثر و کارا برای کاربر فراهم می کند. این اتوکلاو در دو ظرفیت 17 لیتری و 21 لیتری روانه بازار شده و گفته می شود با سرعت 35 الی 40 دقیقه، یکی از سریع ترین محصولات رده خود است.

اتوکلاو EZ11Plus and EZ9Plus محصول کمپانی Tuttnauer :

این اتوکلاو با دو سایز مختلف محفظه 11 و 9 اینچ و عمق 19.8 اینچی روانه بازار شده و مجهز به سیستم فیلترینگ HEPA جهت اطمینان از فرآیند استریلیزاسیون و خشک کردن موثر طراحی و مهندسی شده است.